impulstravel.eu używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

Zespół

Zespół Biura stanowią doświadczeni specjaliści z bogatym zawodowym protfolio oraz zdolni i ambitni adepci – razem stanowimy prężną, znającą potrzeby i możliwości rynku ekipę, której niestraszne są nawet najbardziej oryginalne wyzwania.

Właściciele firmy.

Anna Jacyna

Filolog. Praktykę zawodową zdobywała współpracując w działach wizowych ambasad z biurami turystycznymi, w końcu zwiedzając praktycznie wszystkie kontynenty i czasowo mieszkając poza Polską: w Moskwie, Londynie i Sztokholmie. Kocha słońce i piasek.

Tel. +48 604 605 701
e-mail: anna.jacyna@impulstravel.eu

Wojciech Piotrowski

Ekonomista. Karierę zawodową rozpoczął w PBP Orbis, potem przez lata współpracował z American Travel Abroad Inc i Biurem Podróży Marcopolo. Krócej lub dłużej mieszkał w Londynie i w Sztokholmie. Jedynym nie odwiedzonym przez niego kontynentem jest Australia – bo zawsze ma dylemat, czy pojechać w nowe miejsce, czy odwiedzić stare, dobrze znane… Bardzo lubi (chociaż z pewnym respektem) latać samolotami.

Tel. +48 601 979 128
e-mail: wojciech.piotrowski@impulstravel.eu


Dział MICE



Radosław Krakowiak

Dyrektor Działu MICE
Tel. +48 695 444 462
e-mail: radoslaw.krakowiak@impulstravel.eu





Agnieszka Kamińska

Project Manager
Tel. +48 667 865 875
e-mail: agnieszka.kaminska@impulstravel.eu





Karol Gregorowicz

Project Manager
Tel. +48 693 333 757
e-mail: karol.gregorowicz@impulstravel.eu





Kaarina Skurtys

Project Manager
Tel. +48 667 444 889
e-mail: kaarina.skurtys@impulstravel.eu





Małgorzata Podgórska

Project Manager
Tel. +48 665 667 444
e-mail: malgorzata.podgorska@impulstravel.eu





Marta Wręczycka

Project Manager
Tel. +48 603 499 599
e-mail: marta.wreczycka@impulstravel.eu





Katarzyna Tomczak

Project Manager
Tel. +48 665 444 887
e-mail: katarzyna.tomczak@impulstravel.eu




Justyna Szwarska

Project Manager
Tel. +48 667 444 409
e-mail: justyna.szwarska@impulstravel.eu



Dział Lotniczy
 



Marcin Zabuski

Dyrektor Działu Lotniczego
Tel. +48 695 444 467
e-mail: marcin.zabuski@impulstravel.eu



Agnieszka Malczyk

Kasjer lotniczy
Tel. +48 501 324 324
e-mail: agnieszka.malczyk@impulstravel.eu



Dariusz Zamerfeld

Kasjer lotniczy
Tel. +48 506 949 304
e-mail: dariusz.zamerfeld@impulstravel.eu


Księgowość
 



Elżbieta Grabowska

Główna Księgowa
Tel. +48 22 654 76 22
e-mail: elzbieta.grabowska@impulstravel.eu



Grażyna Sieradzka

Księgowa
Tel. +48 22 654 76 22
e-mail: grazyna.sieradzka@impulstravel.eu



Beata Dimitrow

Księgowa
Tel. +48 22 654 76 22
e-mail: beata.dimitrow@impulstravel.eu



Agnieszka Kanigowska

Księgowa
Tel. +48 22 654 76 22
e-mail: agnieszka.kanigowska@impulstravel.eu


PRACOWALIŚMY DLA
Państwa Firmą opiekuje się wyznaczona osoba przy wsparciu całego naszego zespołu.
Dostępna pod telefonem komórkowym i mailem w każdym momencie, kiedy sytuacja tego wymaga. Od projektu do jego realizacji i zakończenia.