impulstravel.eu używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

Business Travel

Przeloty samolotem, podróże pociągiem, autobusem, transfery, zakwaterowanie, ubezpieczenie, wynajem samochodu, wizy… Podróż służbowa przede wszystkim musi być świetnie zaplanowana, wybrane opcje pasujące do siebie jak puzzle, wygodne i pozwalające skupić się na najważniejszym czyli celu wyjazdu.

Biuro Podróży Impuls ma w swoich rękach wszystkie narzędzia aby wspierać Państwa działania w tym zakresie w możliwie jak najbardziej efektywny sposób. Dostęp do praktycznie wszystkich linii lotniczych (regularnych i low-costów), programy lojalnościowe, kilkaset tysięcy hoteli na całym świecie po stawkach niedostępnych na wolnym rynku (dzięki sprawdzonym profesjonalnym systemom rezerwacyjnym), sprawdzone kontakty do firm transportowych, sieci wypożyczalni samochodów na całym świecie… I to wszystko zgodnie z Państwa Travel Policy…

W ramach obsługi business travel przygotowujemy również raporty i konieczne analizy dla jeszcze skuteczniejszego planowania wyjazdów w przyszłości.

e-mail: bilety@impulstravel.eu


PRACOWALIŚMY DLA
Państwa Firmą opiekuje się wyznaczona osoba przy wsparciu całego naszego zespołu.
Dostępna pod telefonem komórkowym i mailem w każdym momencie, kiedy sytuacja tego wymaga. Od projektu do jego realizacji i zakończenia.